Карантин — не вирок, а нові можливості з компанією UNICE!

Карантин – не вирок, а для багатьох людей нові можливості, абсолютно нові можливості. Звичайно, залежить від вас, наскільки ви готові змінюватися. Тому що неможливо залишатися там, де ви були для того, щоб під час карантину отримувати максимальну вигоду для себе.

Вам потрібно бути максимально активними онлайн

Ви знаєте, що, на жаль, не всі групи, не всі міста встигли пройти навчання від нашого SMM-спеціаліста Анни Добродєєвої. Але ми готуємо для вас онлайн навчання. І з кожним разом до нас буде реєструватися і приєднуватися якомога більше наших консультантів ЮНАЙС, наших лідерів. Вони будуть ставати ще більш активними. І зараз фактично життя продиктувало такі умови, що без онлайн абсолютно нікуди. І ця фраза, яку ще в минулому році Аня проголосила у 7 ключових містах, коли ми ще часто їздили із навчанням: «Якщо вас немає в інтернеті – вас немає в бізнесі». І її слова стали, можна сказати, пророчими для компанії ЮНАЙС. Тому потрібно переступати через свої якісь вподобання, як би вам, я не знаю, не подобалося бути на землі активними. А каталог UNICE онлайн дивіться тут.

Потрібно освоювати максимально роботу в інтернеті. Тому що ми не знаємо, скільки часу буде карантин. Ми не знаємо, скільки часу це все буде відбуватися. Нам потрібно втримувати максимально свій бізнес, об’єднувати свої структури, об’єднувати своїх людей.

Ще хочу вам сказати, що будьте активними у соціальних мережах, проводьте навчальні вебінари та тренінги для своїх структур, для своїх команд. Нехай це не буде публічно, на всю Україну. Робіть невеличкі групи. Але це дуже є важливо. І це ваші, знаєте, будуть такі перші кроки, буде нова абсолютно практика, яка буде вам давати ефективність ваших дій.

Бизнес ЮНАЙС в соцсетях

Стань профі по роботі онлайн з компанією UNICE!

І, коли карантин закінчиться, ви зможете бути професіоналом як в онлайн, так і офлайн. Якщо ви будете гарно усе це поєднувати, вище швидше наздоженете, надолужите все те, що, можливо, було втрачене, і ще швидше зможете досягати гарних статусів. Приймайте участь у різних марафонах. Їх дуже зараз багато у соціальних мережах, на просторах інтернету. Розвивайтесь. Використовуйте свій час по максимуму актуально, по максимуму активно.

Одного дня карантин закінчиться і тут дуже важливо, якими і з чим ви будете у цей день, яким буде це наше повернення, що нас буде оточувати, який багаж знань у нас з’явиться за цей період. За цей період такого, знаєте, переосмислення, переусвідомлення.

Від вас дуже багато звучало різних запитань. Як ми будемо діяти у цей період? Чи ми будемо змінювати умови на Оксамитовий сезон? Чи ми будемо змінювати умови програми Smart Start, Smart Business, автопрограми? Я закликаю кожного із вас не панікувати, максимально оптимістично бути налаштованими. І хочу сказати позицію нашої компанії. На сьогоднішній день ми абсолютно нічого не будемо змінювати.

Давайте рухатися так, і робити вигляд, що ніби нічого не відбувається. Просто треба робити не так, як звикли, а робити трішки по-іншому. Чому ми зайняли таку позицію? Тому що дійсно ніхто не може відповісти на це питання: скільки часу це буде тривати? Тому найголовніше – не панікувати. І ви знаєте, що компанія вас ніколи не залишить, і завжди готова іти вам на поступки. Але у цей період форс-мажору ви зрозумієте, що не лише потрібно усі проблеми перекладати на плечі компанії.

Зараз повинен кожен бути свідомим, бути вдома. І наше завдання – самим бути свідомими і зберегти максимально той бізнес, який у нас є, і той бізнес, який нам приносить дохід для того, щоб після карантину ми могли дуже легко повернутися до улюбленої справи.

Щоб після карантину ми дуже легко могли задовільнити усі ваші забаганки, усі ваші потреби. І я все ж сподіваюся, що Оксамитовий сезон відбудеться, і все ж у вересні, на початку жовтня ми поїдемо до сонячної Туреччини і дуже гарно проведемо час.

Не зважаючи на карантин, у нас є дуже багато лідерів, які закривають нові статуси. У цей четвер ми підведемо підсумки 4 каталогу. І будемо вітати нових Директорів, нових Срібних Директорів. У нас є люди, які підтвердили планшет. Це був якраз останній період підтвердження, і вони сумнівалися: зможуть вони це зробити чи ні. Але, помінявши методи роботи, у них це прекрасно вийшло.

Карантин – це час для розвитку

Карантин – це час для розвитку, це час для самовдосконалення, і це час для перевантаження, для перевантаження кожного з нас. Це час для того, щоб можна було зупинитися. Але для того, щоб прийшло до нас щось нове, нам потрібно звільнитися від старого. І це прекрасний час зупинитися усім вам.

Обучение онлайн ЮНАЙС

Карантин — гарний час для навчання онлайн в компанії UNICE

Ми дуже часто говоримо, що нам не вистачає часу по прибирати вдома, розібрати речі, розібрати взуття. Якраз зараз прийшов перехід сезонів: зима закінчилася, хоча вона не була такою холодною, але, тим не менше, розпочалася весна. Ми з вами усі, звичайно, чекаємо на літечко. І зараз якраз дуже класна можливість підготуватися максимально, розібратися зі своїм гардеробом, розібратися зі своїми файлами, гаджетами, викинути усі те, що було не потрібне, і залишити лише те, що для вас є корисним, те, що для вас буде приносити максимальний результат і максимальне задоволення.

Як планувати свій день?

Для того, щоб ваш день дійсно проходив ефективно, його потрібно планувати, не зважаючи на те, що ви знаходитеся вдома. Тому що здавалося б: ми будемо вдома, переробимо, дуже багато планів, сядемо на дієту, будемо робити тренування, будемо готувати для сім’ї їсти, будемо робити масу спа-процедур, будемо займатися рекрутингом в інтернеті. І я знаю по собі, що це дуже-дуже складно, і графік може складатися ще більш інтенсивний, ніж він був до того.

Крім того, що вам потрібно було ходити на роботу, чи у когось були власні офіси, ви зранку виходили, ввечері приходили, то зараз діти навколо вас, чоловік навколо вас. І, звичайно, у вас з’явилося ще більше відповідальності перед усією сім’єю, і набагато більше справ. І хочеться дійсно і по прибирати оселю, і щоб був смачненький сніданок, смачний обід, смачна вечеря.

Готуйте дома і навчайтесь

Плануйте свій день вдома щоб встигати зробити все!

Звичайно, це потребує дуже багато часу, дуже багато вашої енергії. Тому, не зважаючи на те, що ви вдома, плануйте.

Плануйте, коли ви пройдете тренінг, коли ви зробите тренування, коли ви зробите спа-процедуру, коли ви зможете усамітнитися у ванній для того, щоб поскрабувати своє тіло і поніжитися у розкішній ванній з піною від UNICE.

Усе це дійсно треба планувати. Навіть читання книжки. Нехай це один параграф, який ви хочете прочитати, але потрібно все рівно краще це все запланувати.

ЯКЩО ВИ ВТРАТИЛИ РОБОТУ, ТО ДЛЯ ВАС ПРИЙШОВ ЧАС РОЗПОЧАТИ СВІЙ ПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС. Я ЗАПРОШУЮ ВАС В НАШУ УСПІШНУ КОМАНДУ ЮНАЙС!

ЧТОБЫ СТАТЬ КОНСУЛЬТАНТОМ И ПОЛУЧИТЬ СКИДКУ до -30%, ЗАПОЛНИТЕ ЭТУ ФОРМУ И ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ

Коды товаров выбирайте в действующем КАТАЛОГЕ или в СВОЁМ КАБИНЕТЕ на портале UNICE

ФОРМА РЕГИСТРАЦИИ ЮНАЙС

Ссылка в Личный Кабинет придёт на Вашу электронную почту. Сделайте ЗАКАЗ и поставьте его на ДОСТАВКУ. Всё просто.

*Ваші особисті дані надійно захищені, не підлягають розголошенню і не будуть передані третім особам!

По материалам вебинаров Светланы Мискевич, национальным директором UNICE multibrand.

С уважением, Руслан Бойко
Управляющий UNICE multibrand