Поділіться цією інформацією з друзями в соц. мережах:

[uptolike] UNICE Multibrand – мультибрендова компанія дає нам величезні можливості користуватися якісною продукцією кращих виробників в своїй сфері діяльності. Вона збирає і відбирає для нас кращих виробників, доповнюючи їхньою продукцією кожен новий каталог Юнайс.

Кращі із кращих в одному каталозі UNICE Multibrand:

Керівництво Юнайс розуміє, що один виробник (бренд) не може виготовляти декоративну косметику і, наприклад, засоби для миття посуду так же якісно. Це зовсім різні технології і зовсім різний підхід як виробничий, так і маркетинговий. Коли виробник спеціалізується на чомусь одному – то продукція виходить максимально якісною. UNICE Multibrand збираємо в нашому каталозі саме такі бренди. Якщо це декоративна косметика – то це Flormar. Ми знаємо, що це один з найбільших виробників в Туреччині і це провідний виробник декоративної косметики в світі. Fon cosmetic — виробник, яка виробляє виключно аромати. Це король ароматів в Туреччині.

 Світові Бренди в одному каталозі Юнайс

UNICE Multibrand — В одному каталозі зібрані Компанії, які є провідними виробниками в своїй сфері діяльності.

Також, ми дуже пишаємося натуральною продукцією по догляду за тілом і волоссям торгової марки Thalia від заводу Akten (Туреччина), яка спеціалізується саме на цьому догляді і яка має запатентовані технології для шампунів, рівним яким мало в світі. Хто пробував шампуні Thalia, підтвердить це. Після них і справді не хочеться користуватися більше нічим. Це Бренд Sera cosmetics, в лінійці яких всього лише кілька ліній. Але вони виробляють ці товари роками, настільки знають формули, знають, як їх поліпшити. Це бренд BFF, яка теж спеціалізується на догляді за собою, тілом і волоссям, вона дуже сильна в контрактному виробництві. Що мається на увазі?

Дуже відомі марки замовляють у неї свою продукцію. Тобто коли компанія, яка продає одяг, дуже відома компанія, хоче випустити свою лінійку парфуму (наприклад, компанія, яка продає чоловічі костюми, хоче додати чоловічий парфум), вона замовить цю лінійку у інших, а не буде виробляти сама. Тому що немає виробництва. Такою компанією є BFF.

Плюс, в UNICE Multibrand є партнер молода компанія Zeta. Вона ще молода, але вже впевнено стартує і завдяки їй ми також отримаємо широкий асортимент у виборі шампунів, мила та серветок.

Зовсім недавно було укладено контракти з великими польськими компаніями з їх продукцією ви зможете вперше познайомитися уже в 10-му каталозі Юнайс.

  1. Це виробник Blux, яка випускає продукцію для волосся та тіла, а також якісні миючі засоби, побутову хімію.
  2. Це дві просто дивовижних компанії Flos Lek і DermoFuture. Але це ще не все.
  3. Найблищим часом укладається контракт ще з однією польською компанією, забігаючи наперед, яка порадує нас фарбами для волосся та масками з великою різноманітністю. Але це поки що маленький секрет.

Загалом, це та, особливість компанії UNICE Multibrand, яка відокремлює від усіх інших компаній працюючих по каталогу в Україні і не тільки. Зареєструвавшись в компанії, ставши частинкою цієї «Величі» ви відразу відчуєте всі перспективи та можливості користуватися максимально якісною продукцією та ще й заробляти разом з Юнайс.

ХОЧУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ЗНИЖКИ!
Поділіться цією інформацією з друзями в соц. мережах:

[uptolike]