Смотрите каталог ЮНАЙС 6 и 7 2020 (2 в 1) онлайн и Выбирайте Лучшее для себя и близких!

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ В UNICE НА СКИДКИ МОЖНО У НАС БЕЗ ПАСПОРТНЫХ ДАННЫХ!

ВАША СКИДКА В ПЕРВОМ ЗАКАЗЕ ИЗ КАТАЛОГА UNICE 6-7 2020 прель-май от 25% до 30%. Возможна оплата при получении

НОВИЧКАМ МОЕЙ СТРУКТУРЫ — КОНСУЛЬТАЦИЯ ПО ПРОДУКЦИИ И КАК ЕЁ РЕКОМЕНДОВАТЬ. Звоните мне, чтобы узнать больше о всех нюансах  050 304 27 43  096 930 97 37

Новий партнер компанії ЮНАЙС в каталозі 6 2020 — бренд PASTEL

Каталог ЮНАЙС 6 – 7 2020, зверніть, будь ласка, увагу, буде діяти протягом 2 періодів 6 тижнів. Але це не означає, що ми будемо підводити підсумок цього каталогу протягом 6 тижнів, ні. Підсумок ми будемо проводити так, як і було раніше – протягом 3 тижнів. Тому в 1С, у нас заплановано в системі 1С, що каталог діє 3 тижні. Просто він буде однаковий протягом 6 і 7 періоду.

Я знаю, що для вас це така новина, ви ще не розумієте, добре це чи погано. Але можу сказати, що у тих умовах, в яких ми зараз перебуваємо, це, напевно, один із таких моментів, які дозволять нам краще втриматися, не робити додаткових інвестицій у друк наступного каталогу. І хочу сказати, що каталог 6 – він буде дуже цікавим. Адже те, що ми – мультибрендова компанія, це нам дає дуже величезну перевагу. Тому що, коли в нашому каталозі з’являється новий бренд, то це можна сказати, що у вас кожного разу з’являється нова можливість розпочати власний бізнес.

Каталог 6 2020, не зважаючи на те, що карантин, не зважаючи на те, що кордони закривають, відкривають, дозволяють перевозити продукцію, не дозволяють, ми можемо вже точно сказати, що у нас з’являється новий виробник, виробник декоративної косметики. Це турецька компанія PASTEL. По цій декоративній косметиці у вас буде окрема презентація від нашого спеціаліста по продукції Мілани Юрах.

Компанія PASTEL входить у ТОП-3 кращих виробників у Туреччині! Тому можна сказати, що це 1 із кращих виробників. І я сподіваюся, що вам дуже будуть до вподоби ці продукти. А ми виходимо з дуже широкою лінійкою, з дуже широкими палітрами. І є ще одна новина.

Так що вже із 6 каталогу UNICE 2020 ви можете розпочати свій бізнес з нуля з новою продукцією по налагодженій системі. І починати його разом із новим партнером – компанією PASTEL

Пам’ятайте про це! У цьому дійсно наша унікальність: не залежати від виробників, бути завжди в тренді, бути завжди максимально ефективними і давати можливості абсолютно людям з різними потребами.

ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ РЕГИСТРАЦИИ UNICE и ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ. После регистрации ВЫБЕРИТЕ КОДЫ ТОВАРОВ из этого каталога и СДЕЛАЙТЕ САМОСТОЯТЕЛЬНО ЗАКАЗ в своём кабинете на портале UNICE. Или звоните и мы оформим заказ по телефону  050 304 27 43  096 930 97 37

ФОРМА РЕГИСТРАЦИИ ЮНАЙС

Ссылка в Личный Кабинет придёт на Вашу электронную почту

! Ваші особисті дані надійно захищені і не підлягають розголошенню.

ДАРИТЕ БЛИЗКИМ ПОДАРКИ! ПРЕДЛАГАЮ ВАМ В КАТАЛОГЕ 6-7 2020 апрель-май ГАРАНТИРОВАННУЮ СКИДКУ от 25% до 30% НА ВСЮ ПРОДУКЦИЮ UNICE multibrand на Любой продукт!

  1. Зараз стало ще простіше замовляти та отримувати особисто продукцію Unice в найблищому складі Нової Пошти або Укрпошти. В середньому ціна доставки вам буде коштувати від 40 грн, а якщо побажаете оплатити продукцію на Новій пошті (накладеним платежем) тоді вам буде це коштувати в середньому від 10 грн. (ця сума розраховується в залежності від суми замовлення з врахуванням знижки. Наприклад ваше замовлення 500 грн по каталогу — знижка 25% = ціна до сплати 375 грн. Як раз на цю суму і нараховуєтьсь 2% «накладеного платежу» це — 7,50 грн.
  2. Для більш активних клієнтів ще вигидніша пропозиція! При замовленні від суми 900 грн по каталогу вам гарантована знижка 27%.
  3. Для клієнтів які збирають замовлення від 2100 грн по каталогу — Гарантована знижка 30% + Безкоштовна доставка + Подарунки!

Подробнее о регистрации и всех выгодах узнайте по телефону:  050 304 27 43  096 930 97 37

 

ПЕРЕМОЖЕМО КРИЗУ та ВІРУСИ РАЗОМ! ЗАПРОШУЮ ВАС В ДРУЖНЮ СІМ’Ю UNIСЕ

Вы можете зарегистрироваться в ЮНЙАС и открыть для себя мир безграничных возможностей в качестве Консультанта и Лидера. Принимайте участие в акциях и мотивационных программах от Компании, где вас ждут подарки, путешествия и даже автомобили.

UNICE multibrand — це унікальна продуктова та бізнес платформа, яка не має аналогів в Україні! Все почалося з мрії робити людей щасливішими, а світ — прекраснішим. І вже за 3 роки свого існування Компанія завоювала серця українських сімей і міцно оселилась в багатьох домівках.

UNICE — ПЕРША УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖЕВА КОСМЕТИЧНА КОМПАНІЯ, ЯКА СПІВПРАЦЮЄ З ЦІЛОЮ НИЗКОЮ БРЕНДІВ ТУРЕЧЧИНИ, ПОЛЬЩІ, ТАЙВАНЮ, РУМУНІЇ, БОЛГАРІЇ та інших країн Європи.

Ми ретельно відстежуємо тенденції в сегментах beauty&wellness та пропонуємо своїм Клієнтам тільки найкращий асортимент! В кожному каталозі UNICE 2020 ми з гордістю представляємо близько від більш ніж 1500 продуктів 20 потужних виробників зі всього світу. Асортимент UNICE multibrand вражає: парфуми, інноваційна косметика по догляду, ультрамодна декоративна косметика, колекції для самих маленьких, харчові добавки і засоби для дому. Продукція Компанії допомагає кожному виглядати на всі 100%, дбати про себе і близьких та утримувати оселю в чистоті.

Але UNICE – це не тільки про красу та здоров’я, а ще й про ВИСОКІ ДОХОДИ ТА КОШТОВНІ ПОДАРУНКИ. Тільки справжній Консультант ЮНАЙС знає, як звичайна помада для губ допоможе отримати ВЛАСНЕ АВТО. А ТИ ХОЧЕШ новеньке АВТО?

З НАМИ ТИ МОЖЕШ НЕ ТІЛЬКИ ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ОНЛАЙН, А Й ЗАРОБЛЯТИ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ. ПРИЄДНУЙСЯ САМЕ ЗАРАЗ ТА ОТРИМАЙ ПОДАРУНКИ ТА БОНУСИ ВІД UNICE ВЖЕ З ПЕРШИМ ЗАМОВЛЕННЯМ. ПЕРЕМОЖЕМО КРИЗУ та ВІРУСИ РАЗОМ!

Обирайте для себе найкраще, надихайтеся на нові звершення, а ми залюбки будемо вам у цьому допомагати!

C уважением, Руслан Бойко
Управляющий UNICE multibrand