Смотрите Новый каталог ЮНАЙС 3 2019 онлайн и Выбирайте

ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ В ЮНАЙС НА СКИДКИ МОЖНО У НАС БЕЗ ПАСПОРТНЫХ ДАННЫХ!

ВАША СКИДКА В ПЕРВОМ ЗАКАЗЕ ИЗ КАТАЛОГА UNICE 3 2019 от 25% до 33%. Возможна оплата при получении

Поделитесь этим Каталогом ЮНАЙС 3 2019 с друзьями, он обязательно им понравится:

[uptolike]

НОВИЧКАМ МОЕЙ СТРУКТУРЫ — КОНСУЛЬТАЦИЯ ПО ПРОДУКЦИИ И КАК ЕЁ РЕКОМЕНДОВАТЬ. Звоните мне, чтобы узнать больше о всех ньансах  098-012-00-04  063-290-32-52

[ngg src=»galleries» ids=»53″ display=»basic_thumbnail» override_thumbnail_settings=»1″ thumbnail_width=»134″ thumbnail_height=»189″ thumbnail_crop=»0″ images_per_page=»49″ number_of_columns=»7″ ajax_pagination=»1″ template=»default» order_by=»filename»]  

 

ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ РЕГИСТРАЦИИ UNICE и ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ. После регистрации ВЫБЕРИТЕ КОДЫ ТОВАРОВ из этого каталога и СДЕЛАЙТЕ САМОСТОЯТЕЛЬНО ЗАКАЗ в своём кабинете на портале UNICE. Или звоните и мы оформим заказ по телефону  098-012-00-04 063-290-32-52

ФОРМА РЕГИСТРАЦИИ ЮНАЙС

Ссылка в Личный Кабинет придёт на Вашу электронную почту

! Ваші особисті дані надійно захищені і не підлягають розголошенню.

ПРЕДЛАГАЮ ВАМ В КАТАЛОГЕ 3 2019 февраль-март ГАРАНТИРОВАННУЮ СКИДКУ от 25% до 33% НА ВСЮ ПРОДУКЦИЮ UNICE multibrand

  1. Зараз стало ще простіше замовляти та отримувати особисто продукцію Unice в найблищому складі Нової Пошти або Укрпошти. В середньому ціна доставки вам буде коштувати від 40 грн, а якщо побажаете оплатити продукцію на Новій пошті (накладеним платежем) тоді вам буде це коштувати в середньому від 10 грн. (ця сума розраховується в залежності від суми замовлення з врахуванням знижки. Наприклад ваше замовлення 500 грн по каталогу — знижка 25% = ціна до сплати 375 грн. Як раз на цю суму і нараховуєтьсь 2% «накладеного платежу» це — 7,50 грн.
  2. Для більш активних клієнтів ще вигидніша пропозиція! При замовленні від суми 900 грн по каталогу вам гарантована знижка 27%.
  3. Для клієнтів які збирають замовлення від 2100 грн по каталогу — Гарантована знижка 30% + Безкоштовна доставка + Подарунки!

Подробнее о регистрации и всех выгодах узнайте по телефону:  098-012-00-04  063-290-32-52

 

Життя жінки, як велика сцена!

Життя жінки, як велика сцена, де вона грає багато ролей: любляча дружина, дбайлива мама, відповідальна колега. Яка з цих ролей найголовніша? Мабуть все. Але в ЮНАЙС ми вважаємо, що найважливішим жіночим досягненням було, є і напевно завжди буде видатна роль — бути Жінкою.

День за днем, серед безлічі справ ми знаходимо час і сили залишатися привабливими, доглянутими і красивими. І саме за це амплуа кожна жінка стоїть номінації на Оскар! UNICE пишається і своєю роллю в повсякденному житті жіночої краси. Ми сподіваємося, що сторінки і номінації в Каталозі ЮНАЙС 3 2019 допоможуть кожній з нас відчувати себе головною зіркою на власній сцені. Будьте чарівними і прекрасними!

Дякую вам за любов та довіру до компанії UNІСЕ і запрошую до дружньої сім’ї!

Адже це доказ якості наших продуктів, якими ви з задоволенням користуєтесь щодня. Ми постійно вдосконалюємось, поповнюючи асортимент косметикою найвищої якості. Ретельно підбираючи кожен продукт, ми обов’язково тестуємо його і, лише після того, як самостійно переконалися в його якості, пропонуємо вам в каталозі. Я обожнюю нашу косметику, користуюся нею сама і рекомендую друзям, тому впевнена, що з продуктами UNIСЕ в косметичках та на полицях ви завжди будете відчувати себе на висоті.

Приглашаю вас в дружную семью Лидеров UNIСЕ!

Вы можете зарегистрироваться в ЮНЙАС и открыть для себя мир безграничных возможностей в качестве Консультанта или Лидера. Принимайте участие в акциях и мотивационных программах от Компании, где вас ждут подарки, путешествия и даже автомобили.

Обирайте для себе найкраще, надихайтеся на нові звершення, а ми залюбки будемо вам у цьому допомагати!

 

C уважением, Леся Григорьева
Директор UNICE multibrand