НОВИЙ МАРКЕТИНГ-ПЛАН UNICE 2021 ДИВЫТЬСЯ ТУТ

МАРКЕТИНГ-ПЛАН UNICE 2020 — НОВЫЙ УРОВЕНЬ РАЗВИТИЯ УСПЕХА! АВТОПРОГРАММА + БОНУСЫ

Развить успех в сетевом бизнесе UNICE реальнее, чем Вы думаете! Просто начинайте действовать уже СЕЙЧАС и для начала Зарегистрируйтесь, а я, как ваш Спонсор, помогу Вам в этом!

Маркетинг-план UNICE 2020, Автопрограмма, Бонусы смотрите здесь

Лестница успеха UNICE 2020 по маркетингу ЮНАЙС + Автопрограмма и Бонусы

Маркетинг-план ЮНАЙС 2020 — подробнее смотрите в этих слайдах

Постарайтеся розібратися в маркетингу UNICE multibrand по слайдах вище. Якщо з’являться питання звертайтеся до мене за телефонами:  050 304 27 43  096 930 97 37

Маркетинг-план ЮНАЙС 2020 «Новий Рівень» вам допоможе розібратися, який дохід для вас цікавий і що для цього потрібно робити. Які цілі ставити і які завдання планувати спочатку?

Для початку потрібно самостійно спробувати продукцію з каталогу Юнайс і розповісти своїм близьким про цю продукцію. Потім спланувати якою стратегією ви будите йти. Можливо – це робота з каталогом на пряму з клієнтами, або це розкрутка груп в соцмережах і продаж через ці групи брендової продукції ЮНАЙС мультибренд. Або, у вас є навички і бажання створити сайт і так само знаходити своїх клієнтів на продукцію і новачків у свою Структуру через інтернет. Це тільки деякі методи побудови Структури ЮНАЙС і формування свого групового обороту і вони цілком працездатні в умілих руках. В будь якому разі ви можете звернутися до мене за консультацією.

ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ РЕГИСТРАЦИИ UNICE и ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ

После регистрации ВЫБЕРИТЕ КОДЫ ТОВАРОВ из действующего каталога UNICE по ссылке и СДЕЛАЙТЕ САМОСТОЯТЕЛЬНО ЗАКАЗ в своём кабинете на портале UNICE. Или звоните и мы оформим заказ по телефону 050 304 27 43 096 930 97 37

ФОРМА РЕГИСТРАЦИИ ЮНАЙС

Ссылка в Личный Кабинет придёт на Вашу электронную почту

! Ваші особисті дані надійно захищені і не підлягають розголошенню.